دکتر رنجبر:

آیین نامه جذب نخبگان در دانشگاه آزاد اسلامی تا هفته آینده نهایی می شود

تصویر مطلب آیین نامه جذب نخبگان در دانشگاه آزاد اسلامی تا هفته آینده نهایی می شود
  • سه شنبه 12 دی 1396
  • 333
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی گفت: آیین نامه جذب نخبگان در دانشگاه آزاد اسلامی ظرف هفته آینده نهایی خواهد شد و پس از تصویب در شورای هدایت دانشگاه، برای اجرا به واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ می شود.

دکتر رنجبر در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی با تاکید بر لزوم حمایت از نخبگان، گفت: در همین زمینه آیین نامه ای در حال تدوین است که در آن جذب و حمایت از نخبگان اعم از نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی در اولویت اول و نخبگان دیگر دانشگاه ها در اولویت بعدی لحاظ شده است.

وی با بیان اینکه ماموریت تدوین و تبیین این آیین نامه به عهده باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی است، گفت: ظرف هفته آینده آیین نامه مذکور نهایی خواهد شد و پس از تصویب در شورای هدایت دانشگاه، برای اجرا به واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ می شود.

دکتر رنجبر خاطر نشان کرد: بر اساس آیین نامه جذب نخبگان، تلاش داریم تا بستری را فراهم کنیم تا نخبگانی که در دیگر دانشگاه‌های کشور مشغول به تحصیل هستند نیز بتوانند در این دانشگاه و در رشته دوم تحصیل کنند.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی افزود: همچنین باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه مامور شده تا با شناسایی صنعت و توانمندی های هر استان و نخبگان بومی آن استان در دانشگاه آزاد اسلامی، راه اندازی کسب و کارهای کوچک و شرکت های نوپا را در دستور کار خود قرار دهد.

انتهای پیام /