توزيع كارت ورود به جلسه آزمون دكتري تخصصي 92 دانشگاه آزاد اسلامي آغاز شد

 

 رئيس مركز آزمون دانشگاه آزاد اسلامي با اشاره به آغاز توزيع كارت ورود به جلسه آزمون دكتري تخصصي 92 دانشگاه آزاد، شرايط نحوۀ رفع نقص كارت آزمون را تشريح كرد.

به گزارش مركز روابط عمومي و اطلاع رساني دانشگاه آزاد اسلامي، دكتر ناصر اقبالي رئيس مركز آزمون با اشاره به آغاز توزيع كارت ورود به جلسه از طريق سايت مركز آزمون به نشاني www.azmoon.org گفت: داوطلبان بايد با مراجعه به اين سايت و با وارد كردن اطلاعات ثبت نامي كارت ورود به جلسه آزمون خود را تا يك ساعت قبل از شروع آزمون دريافت كنند.

وي درخصوص نحوه رفع نقص كارت ورود به جلسه آزمون دكتري 92 اظهار كرد: چنانچه داوطلبان پس از دريافت كارت ورود به جلسه مغايرتي در مندرجات آن از لحاظ مشخصات فردي، دين، زبان خارجه و يا عكس ملاحظه كنند بلافاصله بايد به باجه رفع نقص در واحد دانشگاهي انتخاب اول خود مراجعه كنند.

رئيس مركز آزمون ادامه داد: همچنين داوطلباني كه يكي از واحدهاي دانشگاهي مستقر در تهران را به عنوان انتخاب اول خود درج كرده باشند بايد مطابق جدول زماني مندرج در اطلاعيه توزيع كارت به مجتمع دانشگاهي وليعصر (عج) واحد تهران مركز مراجعه و نسبت به رفع نقص كارت خود اقدام كنند.

دكتر اقبالي با اشاره به برگزاري آزمون دكتري 92 دانشگاه آزاد در طي روزهاي پنج شنبه و جمعه  در 4 نوبت گفت: از آنجائيكه آزمون اين دوره به صورت تستي برگزار مي شود داوطلبان هر رشته فقط بايد در يك نوبت در آزمون شركت كنند.

وي افزود: بر اين اساس آزمون 46 رشته در نوبت صبح و 38 رشته در نوبت بعدازظهر روز پنجشنبه سوم بهمن ماه، همچنين آزمون 46 رشته در نوبت صبح و 46 رشته در نوبت بعدازظهر روز جمعه چهارم اسفندماه برگزار مي شود.


اخبار ماندگارحدیث روز

امام علی علیه السلام: مَنْ غاظَكَ بِقُبْحِ السَّفَهِ عَلَيْكَ، فَغِظْهُ بِحُسْنِ الْحِلْمِ عَنْهُ هر كس با زشتىِ سبكسرى تو را خشمگين كرد تو با زيبايى بردبارى او را به خشم آور غررالحكم / حدیث 8620

سایت های مرتبط

 

 

 

آيين نامه ها وبخش نامه ها

  آیین نامه نقل و انتقال دانشجویی دانشگاه

 آیین نامه و دستورالعمل اجرایی نقل و انتقالات دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی ( برای همه دوره ها و مقاطع تحصیلی غیر از دکتری تخصصی)

 آیین‏نامه مدیریت دانشگاهها و موسسات آموزش‏عالی

  آیین نامه و دستورالعمل اجرایی نقل و انتقالات دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی

  دستورالعمل اجرایی آیین نامه نقل و انتقال دانشجویی دانشگاه

  بخشنامه تشکیل شورای مرکزی موارد خاص دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی

  ابلاغ آئین نامه تخفیف شهریه

  افزایش سقف وام صندوق پس انداز کارکنان

  بخشنامه ی نقل و انتقال اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی

  بخشنامه ادامه تحصیل اعضای هیات علمی با مرتبه مربی تمام وقت ( رسمی قطعی ، رسمی آزمایشی و پیمانی) دانشگاه آزاد اسلامی

  بخشنامه ادامه تحصیل کارمندان تمام وقت دانشگاه آزاد اسلامی

  ماموریت و انتقال کارکنان زن متاهل

 بخشنامه انتقال دانشجویان ایرانی خارج از کشور به واحدهای داخل کشور دانشگاه آزاد اسلامی

  تعیین و ابلاغ سقف وام های خرید ، ودیعه ، تعمیرات و ضروری