شهادت دانش‌آموخته دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود در نبرد با تکفیری‌ها

تصویر مطلب شهادت دانش‌آموخته دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود در نبرد با تکفیری‌ها
  • شنبه 27 آبان 1396
  • 1197
یکی از دانش‌آموختگان دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود در درگیری با تروریست‌های تکفیری به مقام شامخ شهادت رسید.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به نقل از واحد شاهرود، محمد(مرتضی) عبداللهی از دانش‌آموختگان رشته مهندسی عمران دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهورد در نبرد با تروریست‌های تکفیری و در منطقه دیرالزور سوریه به مقام شهادت نائل آمد.

مراسم تشییع پیکر این مرحوم در روز شهادت امام رضا (ع) یکشنبه 28 آبان 96 در تهران از مسجد جامع صفا، میدان امام حسین (ع)، خیابان شهید مدنی، ساعت 8 صبح برگزار می‌شود.

سید امیررضا حسینی نژاد مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود با تسلیت این واقعه جانسوز به پیشگاه امام زمان(عج)، مقام عظمای ولایت حضرت آیت‌الله خامنه‌ای و دانشگاهیان و خانواده این شهید والامقام افزود: شهید عبداللهی از بسیجیان مؤمن و عضو هیات دانشجویی مذهبی عشاق المهدی (عج) این دانشگاه بود و همیشه در صف اول برنامه‌های معنوی بود.

حسینی نژاد با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود به وجود چنین دانشجویان و دانش‌آموختگانی افتخار می‌کند گفت: کم نیستند عزیزانی از بین دانشجویان که همه‌روزه در جبهه‌های نبرد علیه تکفیری‌های ظالم حضور می‌یابند و بی‌ریا و با اخلاص جان خود را درراه زنده نگه‌داشتن اسلام و پاسداری از سرزمین‌های اسلامی فدا می‌کنند.

پیکر پاک این مجاهد بلندمرتبه پس از تشییعی باشکوه در قطعه 26 گلزار شهدای بهشت زهرا (س) آرام خواهد گرفت.