مدیر کل امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی در واحد چالوس:

تحقق تفکر ایثار و شهادت در دانشگاه تکلیف همه ماست

تصویر مطلب تحقق تفکر ایثار و شهادت در دانشگاه تکلیف همه ماست
  • چهارشنبه 6 دی 1396
  • 288
مدیر کل امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی در بازدید از واحد چالوس، بر تحقق تفکر ایثار و شهادت در دانشگاه‌ها تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، حسین نصیرزاده مشاور رئیس و مدیرکل امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی به همراه معاونان و مسئولان این اداره کل، از واحد چالوس بازدید و در نشستی با رئیس، مدیر امور شاهد و ایثارگران و اعضای ستاد شاهد و ایثارگران این واحد دانشگاهی درباره مأموریت‌های کلان حوزه ایثارگران و لزوم پشتیبانی مسئولان از برنامه‌های ابلاغی گفت‌وگو کرد.

نصیرزاده با توجه به نگاه ویژه دکتر ولایتی و دکتر فرهاد رهبر نسبت به حوزه ایثارگران، اظهار کرد: بر ما تکلیف شده است که تفکر ایثار و شهادت در بخش بخش دانشگاه آزاد اسلامی جاری شود که برای تحقق آن، برنامه‌های کلانی تهیه شده و به مرحله اجرا در خواهد آمد.

مشاور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی یکی از این برنامه‌ها را راه‌اندازی کانون‌های فرهنگی ایثار و شهادت برای هر سه قشر استاد، کارمند و دانشجو در همه واحدها دانست و گفت: مدیریت راهبری این کانون‌ها در سازمان مرکزی خواهد بود. سفرهای استانی و سنجش عملکرد واحدها در حوزه شاهد و ایثارگران، بهره‌گیری از نخبگان این حوزه در مسئولیت‌ها و فعالیت‌ها، اعطای خدمات رفاهی، طراحی و برگزاری نشست‌های تخصصی و اثربخش با محتوای شناخت ابعاد ایثار و شهادت برای نسل جوان، توسعه یادمان‌ها و برگزاری کنگره شهدای دانشگاه آزاد اسلامی به صورت کشوری و استانی، از دیگر برنامه‌های در دست اقدام این اداره کل است.

مدیرکل امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی ابراز امیدواری کرد با پشتیبانی ویژه دکتر ولایتی و دکتر فرهاد رهبر، هیچ یک از بخش‌های مرتبط با شجره طیبه ایثارگران در دانشگاه آزاد اسلامی مغفول نخواهد ماند و از وجود مدیران ارزشی در این دانشگاه استفاده خواهیم کرد و تمام تلاش خود را برای خدمت شایسته تر مصروف خواهیم داشت.

انتهای پیام /