اجرای طرح شروع کار اداری با قرائت یک صفحه از قرآن کریم در واحد اردبیل

تصویر مطلب اجرای طرح  شروع کار اداری با قرائت یک صفحه از قرآن کریم  در واحد اردبیل
  • چهارشنبه 13 دی 1396
  • 372
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل از اجرای طرح شروع کار اداری با قرائت یک صفحه از قرآن کریم در این واحد دانشگاهی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به نقل از واحد اردبیل، علیرضا عبدالرحیمی با اعلام این خبر گفت: به منظور آشنایی و انس بیشتر همکاران با کلام الله مجید، این طرح به همت کانون قرآن و عترت واحد با توزیع قرآن در بین کلیه همکاران اداری و اتاق های گروه های آموزشی و نصب برچسب زیبا و شکیل در کلیه درب اتاق ها که یادآور قرائت یک صفحه از قرآن کریم در آغاز کار اداری است، شروع و مورد استقبال همکاران قرار گرفت .

وی افزود: در این طرح همکاران با قرائت یک صفحه از قرآن کریم هر روز صبح و دقت در ترجمه و مفاهیم آیات، انس و الفت بیشری با قرآن کریم برقرار می کنند که از برکات معنوی و روحی آن نیز برخوردار خواهند شد.

عبدالرحیمی بیان کرد: کانون قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل از کانون های فعال در سطح کشور محسوب می شود که همه ساله علاوه بر برگزاری مسابقات قران و عترت و فعالیت های روزمره، برنامه ریزی و اجرای چندین طرح ابتکاری را در برنامه کاری خود قرار داده است.

انتهای پیام /