سرپرست سازمان سما دانشگاه آزاد اسلامی تاکید کرد

تلاش برای ایجاد مدارس سما دانشگاه آزاد اسلامی در کشورهای همسایه

تصویر مطلب تلاش برای ایجاد مدارس سما دانشگاه آزاد اسلامی در کشورهای همسایه
  • یکشنبه 24 دی 1396
  • 554
دکتر منظری توکلی گفت: با ایجاد مدارس سما در کشورهای همسایه مانند عراق، سوریه و آذربایجان می توانیم علاوه بر درآمدزایی، به صدور انقلاب اسلامی کمک کنیم.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر علیرضا منظری توکلی در مراسم تکریم و معارفه معاون دانشگاه و سرپرست سازمان سما گفت: خداوند ما را جانشین گذشتگان قرار داده و برخی را از نظر مقام، رتبه‌ای بالاتر داده تا آنها را آزمایش کند. مسئولیت و موقعیت در نظام جمهوری اسلامی ایران که حاصل خون شهداست، امتیاز محسوب نمیشود، بلکه وظیفه و تکلیف است.

وی ضمن قدردانی از دکتر فرهاد رهبر که مسئولیت معاون دانشگاه و سرپرست سازمان سما را به وی سپرده است، گفت: امیدوارم بتوانیم با کمک همکاران در مسیر تحقق اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران و دانشگاه آزاد اسلامی حرکت کنیم، چرا که این مسیر را در صورتی میتوانیم با موفقیت طی کنیم که همه همراه و همدل باشیم.

دکتر منظری توکلی با بیان اینکه سازمان سما با یک چالش و فرصت مهم روبروست، خاطرنشان کرد: چالش ما کاهش 50 درصدی دانشجویان آموزشکدههای سما به دلیل حذف مقطع کاردانی پیوسته است و فرصت ما دارا بودن هنرستان است که با توجه به نظام آموزشی 3-3-6 و محدود شدن هنرستانها می توان از این فرصت برای جذب دانش‌آموزان هنرستانی استفاده کرد.

معاون دانشگاه و سرپرست سازمان سما دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: براساس بند 15 و 16 ماده 3 اساسنامه سازمان سما میتوانیم در کشورهای همسایه مانند عراق، سوریه و آذربایجان مدارس سما ایجاد کنیم تا علاوه بر درآمدزایی به صدور انقلاب اسلامی کمک کنیم.

وی در پایان با قدردانی از زحمات دکتر زرهانی در زمان تصدی ریاست سازمان سما و سایر مدیران این مجموعه، خاطرنشان کرد: با همرزمان شهیدم پیمان می بندم که در جهت ترویج قرآن، ارزش های اسلامی و دیدگاههای امام راحل و رهبر معظم انقلاب تلاش کنم و از خداوند میخواهم ما را در این مسیر کمک کند.

انتهای پیام/