نامه 3 اتحادیه دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی به رئیس‌جمهوری

تصویر مطلب نامه 3 اتحادیه دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی به رئیس‌جمهوری
  • چهارشنبه 19 فروردین 1394
  • 1482
سه اتحادیه بزرگ دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در نامه‌ای به رئیس‌جمهوری با قدردانی از تلاش‌های تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای کشورمان برای دستیابی به تفاهم هسته‌ای سوییس آمادگی خود را برای همراهی دولت در همه زمینه‌ها اعلام کردند.

به گزارش مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی ، متن این نامه به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر حسن روحانی

ریاست محترم محبوب و مردمی جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم

در سالی که توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی مزین به نام «دولت،ملت؛همدلی ،همزبانی» شده است فرزندان انقلابی ایران اسلامی در بهار آن موفق به کسب موفقیتی تاریخی در عرصه دیپلماسی بین المللی شدند و توانستند پس از یک دهه قفل پرونده هسته ای ایران را که در مجامع بین‌المللی همواره مطرح بود را با چندین دور مذاکرات سخت و فشرده با قدرت های جهانی با کلید تدبیر و امید باز کنند و راه حل هایی برای برنامه هسته ای ایران ترسیم کنند که در آن حق غنی سازی جمهوری اسلامی ایران از سوی قدرت های جهانی به رسمیت شناخته شود و هیچیک از تاسیسات هسته ای ایران نیز تعطیل یا پلمپ نشوند.

دیگر دستاورد این تفاهم هسته‌ای توافق برای لغو شش قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل براساس فصل7 منشور ملل متحد است که ایران تنها کشوری است که تاکنون بدون جنگ و با دیپلماسی از فصل 7 منشور ملل متحد خارج می شود.

دستاورد دیگر این تفاهم هسته ای ایجاد اختلاف عمیق میان آمریکا و رژیم صهیونیستی و همچنین اثبات قدرت سیاسی ایران به تمام دنیا بود که نمایندگان قدرت های جهانی هشت روز به صورت بی وقفه و با احترام با ایران مذاکره کردند.

مردم ایران پس از یک دهه ، به همّت مذاکره کنندگان دولت تدبیر و امید روزنه ای از امید یافته اند تا شاید بار دیگر دوران درخشان اقتصادی کشور آغاز شود و مردم یک زندگی همراه با آرامش و آسایش را تجربه کنند.مردمی که همیشه لایق بهترین ها هستند.

دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی از تلاش های بی دریغ تیم مذاکره کننده کشورمان بدلیل کسب این موفقیت تاریخی تقدیر و تشکر می کنند و آروزی توفیقات روز افزون برای ایشان از حضرت حق خواستار هستیم و همین جا اعلام می کنیم که دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بزرگترین دانشگاه حضوری جهان و بزرگترین دستاورد علمی انقلاب اسلامی آمادگی دارند تا دولت محترم را در همه امور کشور اعم از علمی، پژوهشی و اجرایی یاری رسانند.

ما این پیروزی را به مردم و رهبر معظم انقلاب که با تدبیر و حمایت های خویش از دولت تدبیروامید باعث دلگرمی تیم مذاکره کننده شدند تبریک می گوییم و عمل به شعار امسال را راهگشای بسیاری از مشکلات امروز کشور می دانیم. امید است با هم دلی و همزبانی دولت و ملّت شاهد پیروزی های پی در پی در عرصه های مختلف سیاسی و اقتصادی و فرهنگی در کشور عزیزمان باشیم.

اتحادیه های تشکل های دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی

سازمان اسلامی دانشجویان ایران (سادا)

مجمع تشکل های اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی