صدر جدول لیگ های ورزشی در تصاحب دانشگاه آزاد اسلامی

تصویر مطلب صدر جدول لیگ های ورزشی در تصاحب دانشگاه آزاد اسلامی
  • یکشنبه 9 دی 1397
  • 546
تیم های ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی در هفته ای که گذشت، جایگاه خود را در جدول مسابقات تثبیت کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به نقل از خبرگزاری ایسکانیوز، تیم واترپلو در هفته ای که گذشت با شکست حریف خود در صدر جدول باقی ماند و تیم تنیس روی میز با متوقف کردن دو تیم بالای جدولی موفق شد به جایگاه دوم برسد.

تثبیت صدرنشینی واترپلو

در هفته دوم لیگ واترپولو، تیم باشگاه فرهنگی ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی صدرنشین گروه دو شد.

تیم واترپلو دانشگاه آزاد اسلامی در هفته سوم باید به مصاف زنجان و رعد پدافند برود.

علیرضا نجفی سرپرست و سرمربی نجات غریق تیم دانشگاه آزاد اسلامی در خصوص شرایط تیم گفت: با توجه به تغییراتی که در تیم و جذب نفرات صورت گرفت، توانستیم در دو هفته ابتدایی نتایج مطلوبی کسب کنیم و به صدر جدول برسیم. در هفته سوم هم باید با همین تیم ها به رقابت بپردازیم تا تیم های اول و دوم هر گروه به مصاف هم بروند.

صدرنشینی نجات غریق

مرحله اول رقابت های نجات غریق باشگاه های کشور با حضور ١٠ تیم باشگاهی در استخر آزادی تهران برگزار شد و تیم های دانشگاه آزاد اسلامی و ارمغان مشهد و قدس اهواز اول تا سوم شدند.

تیم‌های دانشگاه آزاد اسلامی، نیروی زمینی ارتش و مقاومت برای سومین سال پیاپی در مسابقات حضور دارند. همچنین تیم‌های ارمغان مشهد، آکادمی خوشبخت، جستجو نجات دریایی بندر بوشهر، غدیر گرگان، قدس اهواز، منطقه آزاد اروند و عقاب نهاجا برای اولین بار در رقابت‌ها شرکت می‌کنند.

تیم دانشگاه آزاد اسلامی با 181 امتیاز در صدر جدول قرار دارد.

کاراته کاران دانشگاه آزاد در صدر جدول

تیم کاراته دانشگاه آزاد اسلامی که هرسال جزو مدعیان قهرمانی بود، با پایان هفته سوم مسابقات لیگ برتر جایگاه نخست گروه یک را به خود اختصاص داد.

در گروه یک تیم دانشگاه آزاد اسلامی با ۱۵ امتیاز تیمی و ۱۳۹ امتیاز انفرادی صدرنشین شد. تیم پاس در مکان دوم ایستاد و تیم گوجوریو سی واکای با ۹ امتیاز در جای سوم قرار گرفت.

نایب قهرمانی تنیس روی میز

مرحله دوم مسابقات تنیس روی میز با نایب قهرمانی تیم دانشگاه آزاد اسلامی به پایان رسید. شاگردان احدی توانستند در دو بازی حساس، تیم های قدرتمند رعد پدافند و پتروشیمی بندر امام را متوقف کنند.

تیم تنیس روی میز دانشگاه آزاد اسلامی توانست تیم های اول و چهارم جدول را متوقف و دو پله صعود کند.

نایب قهرمانی دوچرخه سواری

در آخرین مرحله لیگ پیست که در اهواز برگزار شد، دانشگاه آزاد اسلامی با کسب 8 مدال طلا در رشته های مختلف دوچرخه سواری در جایگاه دوم قرار گرفت.

انتهای پیام/