دکتر برهانی فر خبر داد

تصویب 10 طرح دانش بنیان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج

تصویر مطلب تصویب 10 طرح دانش بنیان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج
  • شنبه 22 دی 1397
  • 667
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز از تصویب 10 طرح دانش بنیان در واحد کرج خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به نقل از واحد کرج، دکتر محمدحسن برهانی فر در دوازدهمین جلسه هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز در واحد کرج با اشاره به برشمردن توانمندی های دانشگاه آزاد اسلامی در این استان، گفت: این استان قابلیت گسترش بیشتر فعالیت ها و ارتقاء سطح توانمندی ها و بهره گیری از ظرفیت ها را داشته و می تواند در سه محور صنعت، کشاورزی و بین الملل تبدیل به قطب شود.

وی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی در استان البرز بیش از 32 هزار دانشجو از مجموع 45 هزار دانشجوی این استان را در خود جای داده و با بهره گیری از استادان برجسته، امکانات و تجهیزات به روز، کادر مجرب و فضایی امن و آرام، حرکت رو به جلویی را در مسیر توسعه کمی و کیفی داشته و از لحاظ آموزشی، پژوهشی و دانش بنیانی مسیر مطلوبی را طی می کند.

دکتر برهانی فر با اشاره به تصویب بیش از 10 طرح دانش بنیان در یکسال گذشته در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج و نیز آماده بودن قریب به 40 ایده جدید در این زمینه تصریح کرد: گام های موثری نیز در زمینه تحقق فعالیت های بین المللی برداشته شده و با تفاهم نامه های اخیر به زودی دانشجویان عراقی در واحد کرج حضور خواهند یافت.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد که مصوبات دوازدهمین جلسه هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز در جهت هموار شدن مسیر، کاهش مشکلات و عمل هرچه بهتر به وظایف مثمر ثمر باشد.

انتهای پیام/