دکتر ابطحی خبر داد

برپایی غرفه دانشگاه علوم پزشکی آزاد تهران در مسیر راهپیمایی 22 بهمن

تصویر مطلب برپایی غرفه دانشگاه علوم پزشکی آزاد تهران در مسیر راهپیمایی 22 بهمن
  • یکشنبه 14 بهمن 1397
  • 418
رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران از برپایی غرفه فجر انقلاب اسلامی با ارائه خدمات آموزشی درمانی در مسیر راهپیمایی 22 بهمن خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به نقل از دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، دکتر سیدعلی ابطحی رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران با تبریک فرارسیدن چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی از برپایی غرفه فجر انقلاب اسلامی در مسیر راهپیمایی 22 بهمن با ارائه خدمات آموزشی و درمانی خبر داد.

دکتر ابطحی اظهار داشت: همزمان با سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و برگزاری راهپیمایی باشکوه این روز، غرفه فجر انقلاب اسلامی با همکاری ناحیه مقاومت بسیج مقداد در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن برپا می شود.

وی افزود: دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران با برپایی 4 بخش در این غرفه در مسیر راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن همراه با خیل عظیم جمعیت وفادار به انقلاب اسلامی، آرمانهای امام راحل و مقام معظم رهبری در این جشن ملی غرور آفرین و مشارکت خواهد کرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران تصریح کرد: غرفه دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در طول مسیر راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن علاوه بر مستندات دستاوردهای دانشگاه آزاد اسلامی در حوزه علوم پزشکی از بدو تأسیس تاکنون، با حضور همکاران پزشک خدماتی نظیر مشاوره سلامت، تغذیه و درمان ارائه خواهد داد.

دکتر ابطحی در پایان از تمامی دانشگاهیان بویژه دانشگاهیان دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران که نقشی برجسته و تاثیرگذار در حفظ آرمان‌های انقلاب شکوهمند اسلامی دارند، دعوت کرد تا هم صدا با دیگر اقشار جامعه در راهپیمایی۲۲ بهمن‌ماه حضور و از این غرفه نیز بازدید کنند.

انتهای پیام/