در سفر به استان خوزستان

دکتر طهرانچی از مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس در جنوب کشور بازدید کرد

تصویر مطلب دکتر طهرانچی از مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس در جنوب کشور بازدید کرد
  • چهارشنبه 22 اسفند 1397
  • 517
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس در جنوب کشور بازدید و از نزدیک با دانشجویان حاضر در اردوهای راهیان نور دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی که برای حضور در نوزدهمین جلسه هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان و بازدید از مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس، به استان خوزستان سفر کرده، ظهر امروز از یادمان شهدای هویزه و شلمچه بازدید کرد.

دکتر طهرانچی پس از زیارت قبور شهدای هویزه، گفت: اردوهای راهیان نور، کلاس‌هایی واقعی هستند که می‌تواند به دانشجویان ما چگونه زندگی کردن را بیاموزد. دانشجویان باید چهار درس بزرگ اردوهای زیارتی، راهیان نور، جهادی و پیاده‌روی اربعین را بیاموزند. دانشجویان اگر این چهار تجربه را پشت سر بگذارند، در درس‌آموزی و خودسازی­‌شان مؤثر خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: اردوهای راهیان نور، عین آموزش است. از این رو لازم می‌دانیم دانشجویان به این مناطق بیایند و ببینند که بزرگمردان این کشور چگونه زندگی خود را در راه خدا فدا کردند تا این کشور ثابت قدم بماند. ما همواره به شهدا مدیون هستیم و نباید آنها را فراموش کنیم.

دکتر طهرانچی پیش از ظهر امروز نیز در نوزدهمین جلسه هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان حضور یافت.

وی همچنین در نشستی صمیمی، با جمعی از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز دیدار و گفت‌وگو کرد و در جریان مسائل و مطالبات آنها قرار گرفت.

انتهای پیام/