اختصاص بخشی از حقوق دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی به سیل‌‌زدگان

تصویر مطلب اختصاص بخشی از حقوق دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی به سیل‌‌زدگان
  • یکشنبه 25 فروردین 1398
  • 1388
دانشگاهیان واحدهای بردسیر، لاهیجان، بوکان و مبارکه دانشگاه آزاد اسلامی بخشی از حقوق خود را به منظور کمک به سیل زدگان اختصاص دادند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، در پی وقوع سیل در برخی مناطق کشور و خسارات جانی و مالی وارده و تأکید مقام معظم رهبری مبنی بر کمک‌های مردمی و در راستای رسالت‌های اجتماعی، کارمندان و استادان دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر با اهدای یک روز حقوق خود به سیل‌زدگان در این امر خداپسندانه مشارکت کردند.

واحد لاهیجان

استادان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان یک روز از حقوق فروردین ماه سال جاری خود را به صورت داوطلبانه به هموطنان سیل زده اهدا کردند تا پس از خرید اقلام مورد نیاز به مناطق مذکور ارسال شود.

سیروس بیدریغ رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان با بیان این مطلب گفت: در ایام تعطیلات نوروزی نیز با همکاری بسیج، سپاه، هلال احمر و مردم، « پویش مهر رضوی» در استان گیلان با همکاری موثر دانشگاهیان واحد لاهیجان ایجاد شد و کمک های قابل توجه ای از مردم نوع دوست این استان جمع آوری شده که به طریق مقتضی به مناطق سیل زده ارسال خواهد شد.

واحد بوکان

هیأت رئیسه، اعضای هیأت علمی و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوکان، یک روز از حقوق خود را جهت کمک به سیل‌ زدگان اختصاص دادند.

انور ضیائی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوکان گفت: دانشگاهیان این واحد دانشگاهی علاوه بر جمع آوری کمک های غیرنقدی و اقلام مورد نیاز سیل زدگان، یک روز از حقوق فروردین ماه خود را به هموطنان آسیب دیده از سیل اختصاص دادند.

واحد مبارکه ـ مجلسی

دکتر محمد گلناری سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه ـ مجلسی گفت: با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر کمک همه جانبه به سیل زدگان، اعضای هیأت علمی و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی مبارکه - مجلسی نیز به صورت داوطلبانه بخشی از حقوق خود را برای کمک به آسیب‌دیدگان سیل کشور اختصاص دادند.

انتهای پیام/