با حکمی از سوی دکتر طهرانچی

معاون امور مجلس و ارتباطات اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی منصوب شد

تصویر مطلب معاون امور مجلس و ارتباطات اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی منصوب شد
  • یکشنبه 2 تیر 1398
  • 1956
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور حکمی، معاون امور مجلس و ارتباطات اجتماعی دانشگاه را منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور حکمی، مهندس احمد حیدری را به عنوان معاون امور مجلس و ارتباطات اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی منصوب کرد.

در حکم رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آمده است:

برادر گرامی جناب آقای مهندس احمد حیدری

با اهدای سلام و تحیات

با توجه به مراتب تعهد، تخصص و سوابق ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان «معاون امور مجلس و ارتباطات اجتماعی دانشگاه» منصوب می‌شوید.

در راستای ایفای نقش اجتماعی دانشگاه از جنابعالی انتظار می‌رود با بهره‌گیری از ظرفیت‌های مادی و معنوی و سرمایه‌های انسانی دانشگاه در جهت اعتلای دانشگاه براساس محورهای ذیل اهتمام ورزید:

1. تعامل فعال با مجلس شورای اسلامی و دستگاه‌های اجرایی و نهادهای عمومی کشور به منظور حفاظ منابع و مصالح دانشگاه آزاد اسلامی

2. ایجاد نظام ارتباط موثر و هوشمند با مدیران استان‌ها و شهرها و ائمه جمعه در راستای ایفای نقش اجتماعی دانشگاه و صیانت از آن در تمامی شئون

3. پیگیری منافع و حقوق دانشگاه در راستای تکالیف تعیین‌ شده در اسناد بالادستی نظام و قوانین مصوب مجلس شورای اسلامی از طریق ارتباط با نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مدیران ارشد کشور

4. مشارکت فعال در نظام تقنین، تدوین و تنقیح قوانین و مقررات و موبات قانونی کشور اعم از سیاست ها، راهبردها، قوانین کشور در راستای صیانت از حقوق دانشگاه

5. تدوین گزارش‌های مستمر راهبردی از نظام قانون‌گذاری کشور مرتبط با دانشگاه آزاد اسلامی و ارائه آن به ریاست دانشگاه

6. تدوین نظام‌های اجرایی مرتبط با مصوبات قانونی کشور در دانشگاه و پیشنهاد آن به ریاست دانشگاه

7. توسعه وقف در دانشگاه و استفاده از ظرفیت های این حوزه در بخش‌های مختلف دانشگاه در سراسر کشور

8. ایجاد مجمع خیرین دانشگاهی جهت کمک‌های مردمی و سازماندهی شبکه‌ای آن در تمامی استان‌ها

امید است با اتکال به درگاه ذات اقدس احدیت، در راه خدمت به اسلام و مسلمین و اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی موفق و مؤید باشید.

محمدمهدی طهرانچی

مهندس احمد حیدری سوابق اجرایی متعددی از جمله مشاور وزیر کشور، معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش، معاون برنامه‌ریزی و امور مشارکت‌های سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، مشاور اجرایی برنامه ششم توسعه کشور در مجلس شورای اسلامی، مشاور عضو شورای نگهبان و سخنگوی شورا در امور هماهنگی بین مجلس و شورای نگهبان و... را در کارنامه خود دارد.

دکتر طهرانچی همچنین در نامه‌ای جداگانه از زحمات و تلاش‌های دکتر علیرضا منادی معاون سابق امور مجلس دانشگاه تشکر و قدردانی کرد.

انتهای پیام/