درخشش تیم MRL دانشگاه آزاد قزوین در مسابقات جهانی ربوکاپ استرالیا

تصویر مطلب درخشش تیم MRL دانشگاه آزاد قزوین در مسابقات جهانی ربوکاپ استرالیا
  • دوشنبه 17 تیر 1398
  • 150
تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین با کسب 5 مقام قهرمانی و یک عنوان سومی در مسابقات جهانی ربوکاپ استرالیا 2019، خوش درخشید.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به نقل از ستاد اطلاع‌رسانی مسابقات جهانی ربوکاپ استرالیا 2019، تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین موفق به کسب 5 مقام قهرمانی و یک عنوان سومی مسابقات جهانی ربوکاپ استرالیا 2019 شد.

در بخش دانشجویی و در لیگ ربات فوتبالیست انسان نما سایز نوجوان، تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین توانست مقام قهرمانی را به دست آورد و همچنین در بخش Drop in تیم ربات انسان نمای دانشگاه آزاد اسلامی قزوین مقام نخست را کسب کرد.

در لیگ ربات شبیه ساز امداد نیز تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین به مقام اول دست یافت. همچنین در لیگ ربات مجازی تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین توانست مقام قهرمانی را از آن خود کند. در این لیگ تیم سلام از دبیرستان اسلام که در بخش دانشجویی شرکت کرده بود مقام دوم را کسب کرد.

در لیگ ربات فوتبالیست سایز کوچک تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین مقام سوم مسابقات را از آن خود کرد.

در لیگ ربات‌های صنعتی و در بخش رقابت فنی نیز، تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین توانست مقام اول را به دست آورد.

همچنین در بخش دانش آموزی این رقابت‌ها در لیگ امدادگر لاین تیم کاوش از دبیرستان دانش مقام اول را به دست آورد و عنوان شایسته‌ی بهترین کار تیمی را نیز از آن خود کرد.

در این بخش و لیگ شبیه ساز دو بعدی فوتبال، تیم مدرسه انرژی اتمی مقام سوم را به دست آورد.

به این ترتیب تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، با کسب 3 مقام قهرمانی در بخش رقابت اصلی، 2 مقام اول در بخش رقابت فنی و یک مقام سوم در بخش رقابت اصلی، با کسب 6 مقام برتر به کار خود در مسابقات جهانی ربوکاپ استرالیا 2019 پایان داد.

انتهای پیام/