رئیس پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه ابلاغ کرد

دستورالعمل عضویت آزمایشگاه­‌های دانشگاه آزاد در شبکه آزمایشگاهی فناوری­‌های ریاست‌جمهوری

تصویر مطلب دستورالعمل عضویت آزمایشگاه­‌های دانشگاه آزاد در شبکه آزمایشگاهی فناوری­‌های ریاست‌جمهوری
  • سه شنبه 20 اسفند 1398
  • 357
دکتر نگاهداری دستورالعمل عضویت آزمایشگاه­‌های واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در شبکه آزمایشگاهی فناوری­‌های راهبردی ریاست‌جمهوری را ابلاغ کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر بابک نگاهداری رئیس پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی، دستورالعمل عضویت آزمایشگاه­‌های واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در شبکه آزمایشگاهی فناوری­‌های راهبردی ریاست‌جمهوری را ابلاغ کرد.

در این دستورالعمل آمده است: دانشگاه آزاد اسلامی با دارا بودن حدود 11000 آزمایشگاه و کارگاه فعال در سطح واحدهای دانشگاهی کشور، توان و ظرفیت بالایی برای ارائه خدمات به متقاضیان در حوزه­‌های مختلف علمی، پژوهشی و فناوری دارد، لذا به منظور دسترسی بیشتر پژوهشگران به اطلاعات و ظرفیت­‌های این حوزه و افزایش همکاری با سایر نهادها و سازمان ها، تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه آزاد اسلامی و شبکه آزمایشگاهی فناوری­‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری به امضا رسیده است که عضویت واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در شبکه و ارائه خدمات متقابل را تسهیل می کند.

براساس این دستورالعمل؛ دکتر نگاهداری تمامی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی را ملزم کرد تا مطابق یک برنامه زمان‌بندی مشخص آزمایشگاه­‌ها و کارگاه‌­های خود را براساس ظرفیت ارائه خدمات طی یک بازه زمانی مشخص به عضویت شبکه مذکور درآورند.

همچنین واحدهای دانشگاهی که در حال حاضر عضو شبکه هستند و خدمات آزمایشگاهی و کارگاهی خود را از طریق شبکه به متقاضیان ارائه می کنند نیز نسبت به ارتقای سطح عضویت اقدام کنند.

در این دستورالعمل تاکید شده است؛ واحدهای دانشگاهی اهتمام لازم را نسبت به پیگیری موضوع و ارائه گزارش روند اجرایی کار به پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه داشته باشند.

انتهای پیام/