راه‌اندازی آزمایشگاه تشخیص کرونا ویروس در دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران

تصویر مطلب راه‌اندازی آزمایشگاه تشخیص کرونا ویروس در دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران
  • پنج شنبه 29 اسفند 1398
  • 316
بخش تشخیص مولکولی کرونا ویروس در کلینیک قدس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران افتتاح و راه اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، بخش تشخیص مولکولی کرونا ویروس در کلینیک قدس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران امروز با حضور دکتر سیدعلی ابطحی رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، دکتر سید محمودرضا آقامیری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و جمعی از پزشکان و متخصصان افتتاح و راه اندازی شد.

دکتر مسعود پارسانیا دانشیار و متخصص ویروس شناسی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در مراسم افتتاح گفت: این آزمایشگاه زیر نظر ستاد مرکزی مقابله با ویروس کرونا دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و با پشتیبانی کمیته پدافند زیستی و حمایت دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران آغاز به کار کرد.

وی افزود: این آزمایشگاه قادر است تا با همکاری متخصصان این حوزه نسبت به تشخیص بیماری کرونا ویروس در افراد بستری شده در بیمارستانها اقدام کند.

دکتر پارسانیا تصریح کرد: در این راستا با ۱۴ نفر از متخصصان قرارداد همکاری منعقد شده که طبق وظایف مشخص شده مشغول به کار هستند.

وی اظهار داشت: با توجه به اینکه پلی کلینیک درمانی و آموزشی قدس زیرمجموعه نظارتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایران است، بیماران بستری شده در بیمارستانهای حوزه این دانشگاه به این مرکز ارجاع داده خواهند شد.

گفتنی است مسئولیت فنی این مرکز به عهده دکتر پارسانیا، دانشیار و متخصص ویروس شناسی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران است.

انتهای پیام/