نخستین رزمایش کمک‌های مؤمنانه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد برگزار شد

تصویر مطلب نخستین رزمایش کمک‌های مؤمنانه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد برگزار شد
  • یکشنبه 28 اردیبهشت 1399
  • 146
به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری، نخستین رزمایش کمک‌های مؤمنانه در واحد شهرکرد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به نقل از واحد شهرکرد، به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری با تأسیس صندوق خیریه کریم اهل بیت (ع)، 50 بسته حمایتی مواد خوراکی بین خانواده های دانشجویان بی بضاعت دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای شهرکرد، بروجن، فارسان، کوهرنگ، اردل و لردگان توزیع شد.

حجت الاسلام دکتر رضا قاسمی نژاد مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری گفت: در اجرای عمل به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر حمایت از نیازمندان و آسیب‌ دیدگان بیماری کرونا، نخستین مرحله رزمایش کمک‌های مومنانه، همزمان با سالروز شهادت امیرالمومنین حضرت علی (ع) و با صرف یکصد میلیون ریال در قالب بسته های یک میلیون و 600 هزار ریال کمک‌های مردمی در مسجد النبی (ص) دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد با حضور مسئولین و دانشجویان برگزار شد.

حجت الاسلام قاسمی نژاد تصریح کرد: این بسته ها شامل برنج ایرانی ۵کیلو، مرغ گرم 2کیلو، رب گوجه یک کیلو، ماکارونی ۲عدد، خرما یک کیلو، نخود یک کیلو، لوبیا یک کیلو، پنیر نیم کیلو، روغن مایع معمولی یک عدد، روغن مخصوص یک عدد و سویا هم یک عدد است.

وی در پایان با قدردانی از مشارکت خیران و همچنین روسای دانشگاه های استان چهارمحال و بختیاری در برگزاری این رزمایش افزود: افراد متمکن و خیران در اجرای مراحل بعدی نسبت به اهدای کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود به موسسه خیریه کریم اهل بیت (ع) مستقر در دفتر نهاد رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد مراجعه و یا هدایای نقدی خود را بحساب 0226170457004 مربوط به صندوق خیریه واریز کنند.

انتهای پیام/