انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه و دادگستری

تصویر مطلب انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه و دادگستری
  • یکشنبه 28 اردیبهشت 1399
  • 112
تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه و دادگستری کل استان با هدف گسترش همکاری های علمی و حقوقی منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به نقل از واحد کرمانشاه، تفاهم نامه‌ همکاری دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه به نمایندگی دکتر فرهاد گل محمدی سرپرست این دانشگاه و دادگستری کل استان به نمایندگی دکتر بهمن مرادی فر معاون اجتماعی و پیشگیری از جرم دادگستری به امضاء رسید.

دکتر گل محمدی در مورد انعقاد این تفاهم نامه گفت: هدف از انعقاد این تفاهم نامه گسترش همکاری های علمی، آموزشی و پژوهشی است که با وجود اعضای هیأت علمی توانمند در دانشگاه آزاد اسلامی و تأمین بودجه های پژوهشی و آموزشی توسط اداره کل دادگستری به صورت طرح های برون سازمانی و برگزاری دوره های آموزشی کوتاه مدت دفتر توانمند سازی دانشگاه جهت وکلا، قضات و کارکنان دادگستری انجام خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه به روز بودن دانش وکلا، قضات و کارکنان دادگستری با توجه به مشکلات روز حقوقی در استان یک نیاز اساسی است که از طریق ارتباط مستمر با دانشگاه قابل حل است، افزود: برنامه ریزی لازم و اجرای دوره های آموزشی مستمر از طریق ارتباط پیوسته دانشگاه و دادگستری می تواند در به روز بودن دانش حقوقی مؤثر باشد و یکی از مباحث جدی است که در این تفاهم نامه به آن اشاره شده است.

انتهای پیام