دکتر ابطحی:

بهترین مراکز مهارتی پزشکی در دانشگاه آزاد اسلامی قرار دارد

تصویر مطلب بهترین مراکز مهارتی پزشکی در دانشگاه آزاد اسلامی قرار دارد
  • سه شنبه 6 خرداد 1399
  • 293
رئیس سابق دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران گفت: هم اکنون بهترین مراکز مهارتی پزشکی در دانشگاه آزاد اسلامی قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، مراسم تکریم و معارفه سرپرست دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران صبح امروز با حضور دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

دکتر سید علی ابطحی رئیس سابق دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در این مراسم با بیان اینکه پرستاری و دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی در سطح کشور بی‌نظیر است، گفت: دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در کشور می درخشد.

وی با بیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران با 35 سال تجربه، شایسته این جایگاه است. افزود: دندانپزشکی این دانشگاه در تراز اول کشور قرار دارد و مراکز مهارتی پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی جزو بهترین های کشور است.

وی با اشاره به ساماندهی پرونده های اعضای هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران اظهار داشت: تاکنون وضعیت 560 عضو هیأت علمی این دانشگاه تعیین تکلیف و هرم اعضای هیأت علمی این دانشگاه اصلاح شده است.

دکتر ابطحی با اشاره به مشارکت دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در فعالیت های اجتماعی، گفت: سال گذشته همزمان با وقوع سیل در برخی از استان ها، گروه های جهادی و بسیجی این دانشگاه برای ارائه خدمات پزشکی و درمانی به صورت داوطلبانه به مناطق سیل زده اعزام شدند.

وی خاطرنشان کرد: در مقابله با ویروس کرونا نیز جزو اولین بیمارستان ها برای تشخیص، درمان و بستری بودیم که وارد عمل شدیم و بیمارستان امیرالمؤمنین(ع) به عنوان دومین بیمارستان برای مبارزه با کرونا تجهیز و به کارگیری شد.

رئیس سابق دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در پایان گفت: این دانشگاه دارای بهترین دانشکده ها و مدیران و اساتید است که امیدواریم با حضور دکتر نگاهداری موفقیت های روزافزون نصیب این دانشگاه شود.

انتهای پیام/