با حضور دکتر کلانتری

جلسه شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد

تصویر مطلب جلسه شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد
  • سه شنبه 27 خرداد 1399
  • 384
جلسه شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی با حضور حجت الاسلام والمسلمین دکتر کلانتری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، نوزدهمین جلسه شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی صبح امروز با حضور حجت الاسلام والمسلمین دکتر ابراهیم کلانتری معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر علی سروری مجد مشاور ریاست و رئیس مرکز حوزه ریاست، روابط عمومی و هماهنگی استان‌ها و سایر اعضا برگزار شد و مباحث فرهنگی دانشگاه مطرح و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

دکتر کلانتری در این جلسه با بیان اینکه تمام حوزه ها از جمله حوزه فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی در دوره شیوع ویروس کرونا اقدامات مثمرثمری انجام داده اند، گفت: استفاده از فضای مجازی برای امور فرهنگی در این دوران بسیار جدی انجام شده تا دانشگاه در فضای مجازی حضور فعال و جدی داشته باشد.

موضوع اصلی مورد بحث در شورا تأکید بر حضور فعال و جدی در فضای مجازی به منظور برقراری ارتباط و تأثیرگذاری بیشتر بر نسل جوان دانشگاهی بود و شاخص های تأثیرگذاری فرهنگی در فضای مجازی مورد بحث قرار گرفت.

در جلسه شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی همچنین گزارش اقدامات فرهنگی تأثیرگذار در حوزه فضای مجازی ارائه و مقرر شد این موضوع به منظور اتخاذ سیاستگذاری و تصمیم گیری ها در جلسه آینده شورا نیز مطرح شود.

اعضای شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی از تیم های پزشکی و پرستاری که در خط مقدم جبهه مبارزه با بیماری کرونا خوش درخشیدند و همچنان در این جبهه مشغول هستند، تقدیر و قدردانی کردند.

در ادامه جلسه طرح های پیشنهادی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی ویژه ایام شیوع ویروس کرونا، تبیین و مورد بحث و بررسی اعضا قرار گرفت.

همچنین گزارشی از اقدامات اداره کل تشکل های اسلامی ـ سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی طی سه سال گذشته ارائه شد.

در این جلسه مقرر شد، تمرکز قرارگاه جهادی دانشگاه آزاد اسلامی با محوریت حمایت، هدایت و هماهنگی کارهای جهادی که توسط اردوهای جهادی و با مدیریت بسیج دانشجویی دانشگاه در سراسر کشور انجام می گیرد، باشد.

انتهای پیام/