مهندس حیدری:

اساتید بسیجی تقوی و پرهیزگاری، مدیریت و برنامه‌ریزی را به منصه ظهور رساندند

تصویر مطلب اساتید بسیجی تقوی و پرهیزگاری، مدیریت و برنامه‌ریزی را به منصه ظهور رساندند
  • یکشنبه 1 تیر 1399
  • 283
معاون امور مجلس و ارتباطات اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی مرهون اساتید و دانشمندان بسیجی متعهدی است که تقوی و پرهیزگاری، مدیریت و برنامه ریزی را به منصه ظهور رساندند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، مهندس احمد حیدری سخنگو و معاون امور مجلس و ارتباطات اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی با صدور پیامی روز بسیج استادان را تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی

نظام مقدس جمهوری اسلامی مرهون اساتید و دانشمندان بسیجی توانمند و متعهدی است که تصویر باشکوهی از تلاش و خلاقیت در عرصه های علم و دانش، تقوی و پرهیزگاری، مدیریت و برنامه ریزی را به منصه ظهور رساندند و خدمات علمی، تحقیقاتی ارزنده و تلاشهای صادقانه اساتید بسیجی در کشور گویای این حقیقت است.

شهید دکتر مصطفی چمران نمونه واقعی از یک شخصیت علمی بسیجی با افکاری انقلابی بود که فرهنگ فداکاری و ایثار را به فعلیت رساند. نقش آفرینی های عالمانه و عارفانه و ماندگار دکتر چمران می تواند به عنوان الگوی فراروی دانشگاهیان و اساتید بسیجی به منظور تحقق آرمان ها و اهداف متعالی متجلی در بیانیه گام دوم انقلاب رهبری معظم، نهادینه شود.

به فرموده مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، ایران در عرصه های مختلف مدیون تفکر بسیجی است. اینجانب ضمن گرامیداشت سالروز شهادت دکتر مصطفی چمران، روز بسیج اساتید را به محضر رهبر معظم انقلاب و خانواده شهدا، جانبازان، ایثارگران و جامعه دانشگاهی به ویژه اساتید دانشگاه آزاد اسلامی تبریک عرض نموده و از خداوند متعال سربلندی همه اساتید بسیجی را در راه خدمت به میهن اسلامی با پیروی از منویات گرانقدر مقام معظم رهبری مسئلت می نمایم.

انتهای پیام/