افتتاح ساختمان آموزشی واحد اندیمشک در سال جدید/ تاسیس شرکت‌های دانش‌بنیان و پیگیری مجوز 5 رشته‌ در مقطع ارشد

تصویر مطلب افتتاح ساختمان آموزشی واحد اندیمشک در سال جدید/ تاسیس شرکت‌های دانش‌بنیان و پیگیری مجوز 5 رشته‌ در مقطع ارشد
  • یکشنبه 23 فروردین 1394
  • 1668
رئیس واحد اندیمشک گفت: در سال جدید شاهد افتتاح ساختمان آموزشی ۱۸ کلاسه، کارگاه‌های کامپیو‌تر و پیگیری برای احداث مسجد دانشگاه و فاز دوم ساختمان اداری و آموزشی در واحد اندیمشک خواهیم بود.

به گزارش مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی و به نقل از آنا، دکتر امین‌رضا جمشیدی، رئیس واحد اندیمشک در خصوص اقدامات انجام شده در این واحد، گفت: برگزاری بیش از ۹۰ برنامه متنوع فرهنگی در قالب سمینار، نشست‌ و همایش‌ تخصصی، اردوهای راهیان نور، برپایی نمایشگاه و انجام مسابقات قرآنی در راستای ارتقای سطح فرهنگی، شکوفایی هرچه بیشتر استعداد‌ها و گسترش معرفت و بصیرت دینی، صدور مجوز برای تاسیس کلینیک تخصصی روان‌شناسی، مشاوره و روان پزشکی از سوی هیئت امنای دانشگاه‌های آزاد استان خوزستان، تبدیل وضعیت ۴۲ نفر از کارکنان خدوم واحد از قراردادی به رسمی آزمایشی و رسمی قطعی از اهم فعالیت‌های انجام شده در سال گذشته این واحد است.

وی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی واحد اندیمشک در سال جدید به دنبال تصویب ۵ رشته‌ جدید در مقطع کار‌شناسی ارشد است که شروع این کار از ۲ ماه گذشته انجام شده و همچنین با توجه به پتانسل‌های موجود در شهرستان اندیمشک این واحد درصدد تاسیس شرکت‌های دانش‌بنیان بوده که تاکنون اقدامات اولیه خوبی در این خصوص انجام گرفته است.

رئیس واحد اندیمشک اظهار کرد: با توجه به کمبود فضای آموزشی در سطح واحد در سال جدید شاهد افتتاح ساختمان آموزشی ۱۸ کلاسه، کارگاه‌های کامپیو‌تر و پیگیری برای احداث مسجد دانشگاه و فاز دوم ساختمان اداری و آموزشی خواهیم بود.

جمشیدی ابراز امیدواری کرد: با توجه به نامگذاری سال جدید که از سوی مقام معظم رهبری که مزین به سال دولت و ملت، همدلی و همزبانی شده است بتوان با همدلی و همکاری بیش از گذشته این اهداف مهم را محقق سازیم.