با حضور مهندس صالحی آرا

مراسم تجلیل از جهادگران دانشگاه آزاد اسلامی قم برگزار شد

تصویر مطلب مراسم تجلیل از جهادگران دانشگاه آزاد اسلامی قم برگزار شد
  • شنبه 20 دی 1399
  • 66
مراسم تجلیل از جهادگران دانشگاه آزاد اسلامی قم با حضور رئیس قرارگاه جهادی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به نقل از واحد قم، مراسم تجلیل از جهادگران دانشگاه آزاد اسلامی قم با حضور مهندس احمد صالحی آرا رئیس قرارگاه جهادی دانشگاه آزاد اسلامی، علیرضا زاکانی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، آیت الله سید صمصام الدین قوامی امام جمعه پردیسان قم و جمعی از فعالان و جهادگران عرصه سلامت و امداد رسانان آسیب دیدگان سیل برگزار شد.

مهندس احمد صالحی آرا رئیس قرارگاه جهادی و مرکز امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی در این مراسم گفت: مؤمن باید در زندگی به نوعی حرکت کند که وجودش دارای خیر و برکت باشد، این خیر و برکت در مردم نظام مقدس جمهوری اسلامی به وفور دیده می‌شود.

وی افزود: این خیر و برکت در مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم تبلور بسیار خوبی داشت، بنابراین شاهد بودیم در این واحد دانشگاهی بدون هیچ حرکت بخشنامه‌‌ای و دستورالعملی، فعالیت‌های خودجوش صورت گرفت و کار بسیار بزرگ و عظیمی شکل گرفت.

رئیس قرارگاه جهادی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه در حادثه سیل ۱۳۹۸ در استاهای گلستان، خوزستان و لرستان جهادگران دانشگاه آزاد اسلامی قم فداکاری‌های بسیاری را از خودشان نشان دادند، گفت: اعزام سه نوبت تیم علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی قم به مناطق آسیب‌دیده، سبب شد در موارد اضطرار از تیم مجرب و متخصص این واحد دانشگاهی در عرصه خدمات‌رسانی درمانی به مردم استفاده شود.

مهندس صالحی‌آرا اظهار داشت: با شیوع بیماری کرونا، حرکت‌های بسیار خوبی را در مواجهه با این ویروس منحوس از سوی دانشجویان جهادگر مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی قم داشتیم که در حوزه غربالگری و ایجاد تونل‌های ضد عفونی کننده و ... بسیار خودجوش عمل کردند و دانشگاهیان دلاورانه وارد صحنه جهاد شدند.

وی خاطرنشان کرد: در عرصه مبارزه با ویروس منحوس کرونا در بخش پژوهشی و اجرای عملیاتی طرح شهید سلیمانی به صورت خانه به خانه و محله محور توسط دانشجویان جهادگر دانشگاه آزاد اسلامی قم شکل گرفت.

مهندس صالحی‌آرا افزود: اگر این روحیه از صدر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و هیأت امنای دانشگاه وجود نداشت، طبیعتاً این حرکت‌ها اینقدر تبلور پیدا نمی‌کرد، بنابراین حضور دکتر ولایتی و دکتر طهرانچی در موضوعات مختلف جهادی جای قدردانی دارد.

رئیس قرارگاه جهادی دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: دکتر ولایتی بارها تأکید کرده که دانشگاه باید محل حل مسأله جامعه باشد، بنابراین هر جایی که جامعه دچار مشکل و مسأله ای شد باید دانشگاه ورود کند و پاسخگوی مسائل دانشگاه باشد، مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی قم این مهم را به ظهور رسانده است .

انتهای پیام