پیروزی‌های دلاورانه دانشجویان واحد جویبار در مسابقات کشتی آزاد آمریکا

تصویر مطلب پیروزی‌های دلاورانه دانشجویان واحد جویبار در مسابقات کشتی آزاد آمریکا
  • یکشنبه 23 فروردین 1394
  • 1615
دانشجویان ورزشکار واحد جویبار در رقابت‌های جام جهانی کشتی آزاد ۲۰۱۵ در شهر لس‌آنجلس آمریکا موفق شدند حریفان خود را شکست دهند.

به گزارش مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، در نخستین دیدار بین تیم ایران و بلاروس در وزن ۹۶ کیلوگرم رضا یزدانی، دانشجوی واحد جویبار برابر ایوان یاکوفسکی دارنده مدال برنز اروپا در سال ۲۰۱۴ میلادی با اقتدار و با انجام زیرگیری و بارانداز در ۲: ۳۷ با نتیجه ۱۰ بر صفر به برتری رسید.

در دومین بازی بین تیم ایران و ترکیه در وزن ۶۵ کیلوگرم مسعود اسماعیل‌پور دیگر دانشجوی واحد جویبار که برای نخستین بار در یک مسابقه رسمی در مسابقات این وزن به میدان می‌رفت، مقابل صفا اکسوی با زیرگیری و کار کردن دست‌ها و بیرون کردن حریف در ۳: ۴۷ با نتیجه ۱۰ بر صفر پیروز شد.

تیم ایران در دیدار نخست نیز هشت بر صفر بلاروس را شکست داد و در دومین دیدار در جام جهانی ۲۰۱۵ مقتدرانه و با حساب هفت بر یک از سد ترکیه نیز عبور کرد و در آخرین پیکار مرحله گروهی از ساعت ۲۴ امشب برای صعود به فینال به مصاف آذربایجان می‌رود.

دکتر غلامرضا جانباز قبادی، رئیس واحد جویبار، موفقیت دانشجویان واحد جویبار را به این دانشجویان پرافتخار و مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی تبریک گفت و استمرار پیروزی و سربلندی این قهرمانان برجسته را از خداوند متعال خواستار شد.

گفتنی است، دانشجویان قهرمان واحد جویبار در سال گذشته در مسابقات کشتی آزاد اینچئون کره جنوبی موفق به کسب مدال طلا شده بودند.