تیم فوتبال ساحلی ملوان بندرگز با نام دانشگاه آزاد اسلامی به میدان می‌رود/ ایجاد زمین ساحلی در دانشگاه

تصویر مطلب تیم فوتبال ساحلی ملوان بندرگز با نام دانشگاه آزاد اسلامی به میدان می‌رود/ ایجاد زمین ساحلی در دانشگاه
  • دوشنبه 24 فروردین 1394
  • 2004
تیم فوتبال ساحلی ملوان بندرگز از این پس با نام دانشگاه آزاد اسلامی در مسابقات لیگ فوتبال ساحلی شرکت می‌کند. رئیس واحد بندرگز در این خصوص گفت: امسال با نام دانشگاه آزاد اسلامی بندرگز در مسابقات لیگ بر‌تر فوتبال ساحلی کشور شرکت خواهیم کرد.

به گزارش مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر سورنا نسیمی گفت: پس از مذاکرات مختلف مسئولان تیم فوتبال ساحلی ملوان بندرگز با مسئولان واحد بندرگز و در ادامه مذاکرات با دکتر دادگان معاون ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی و با توجه به آنکه هشت نفر از بازیکنان و مدیران تیم، دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی هستند در نامه‌ای موافقت شد که از این پس تیم فوتبال ساحلی ملوان بندرگز با نام دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرگز در مسابقات لیگ فوتبال ساحلی شرکت کند.

وی اظهار کرد: طبق توافقی هم که انجام شده، دانشگاه آزاد اسلامی بندرگز در مباحث ایاب و ذهاب و اسکان و بخش قابل توجهی از هزینه‎های دیگر تیم را کمک خواهد کرد.

رئیس واحد بندرگز افزود: از طرفی ما نیز در خصوص استعدادیابی بازیکنان در این رشته ورزشی اقدام خواهیم کرد و به نوعی دانشگاه و باشگاه دست به دست هم دادند تا این رشته ورزشی در شهر بندرگز و استان گلستان زنده بماند. برآورد کرده‎ایم که با ۱۰۰ میلیون تومان به طور قطع در چهار تیم اول قرار خواهیم داشت و حتی قهرمانی لیگ هم دور از دسترس نیست.

نسیمی ادامه داد: قرار است حتی زمین ساحلی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرگز ایجاد کنیم و اگر این مجموعه امسال ساخته شود بازی‎‌ها را در این زمین برگزار خواهیم کرد.