دکتر میرزاده در دیدار با مجمع نمایندگان استان کردستان:

توسعه تحصیلات تکمیلی در کشور مصداق عدالت آموزشی است

تصویر مطلب توسعه تحصیلات تکمیلی در کشور مصداق عدالت آموزشی است
  • دوشنبه 24 فروردین 1394
  • 1544
نمایندگان استان کردستان در جوی صمیمی و دوستانه با دکتر میرزاده دیدار و پیرامون مسائل واحدهای مستقر در این استان با وی به گفت و گو پرداختند.

به گزارش مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر میرزاده در این دیدار اظهار داشت: توسعه تحصیلات تکمیلی، حتی در دورترین استان ها و شهرهای محروم توسط دانشگاه آزاد اسلامی عین عدالت آموزشی است و آن را باید ارمغان نظام مقدس انقلاب اسلامی دانست.

وی با بیان اینکه سیاست مدیریت جدید دانشگاه مبتنی بر شور و مشورت است، افزود: تأیید نهایی حکم روسای واحدهای مراکز استان ها توسط شورای عالی انقلاب فرهنگی صورت می گیرد و براساس مصوبه 721 شورای عالی انقلاب فرهنگی روسای دیگر واحدها ابتدا به صورت سرپرست و سپس در صورت تأیید هیأت امنا حکم قطعی آنان صادر خواهد شد.

دکتر میرزاده با اشاره به تشکیل شورای داوری گفت: ایجاد این شورا یکی دیگر از اقدامات مثبت است که اعضای آن هفت نفر از چهره های حقوقی و شناخته شده دانشگاه بود، در این شورا موارد احتمالی، شکواییه ها، مطالبات مردمی یا اعضای هیأت علمی درخصوص نحوه عملکرد روسای واحدها را در حضور شخص مدیر مذکور مطرح و مدیران از خود دفاع می کنند، چنانچه نظر اکثریت اعضای شورای داوری تأمین شود ابقا و در غیر این صورت به شکلی کاملاً محترمانه و قانونمند و براساس اصل داوری نظر شورا اعلام خواهد شد.

در این جلسه مهندس علوی نماینده سنندج و رئیس مجمع نمایندگان استان کردستان به مباحثی پیرامون تحصیلات تکمیلی و مطالبات مردم حوزه انتخابیه به ویژه اعضای هیأت علمی، دانشجویان و کارکنان درخصوص مدیریت استانی و واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی پرداخت، دیگر نمایندگان مجمع نیز مطالبی را با محوریت مباحث فوق الذکر بیان کردند.