معاون اداری مالی دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد:

انتخاب کارمندان نمونه دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور

تصویر مطلب انتخاب کارمندان نمونه دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور
  • چهارشنبه 4 شهریور 1394
  • 6318
معاون اداری مالی دانشگاه آزاد اسلامی از انتخاب کارمندان نمونه غیرعضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی برای نخستین بار در سراسر کشور خبر داد.

دکتر مرتضی احسانی در گفت و گو با خبرنگار مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، ضمن تبریک میلاد با سعادت ثامن الحجج علی ابن موسی الرضا(ع) ، گفت: همزمان با چهارم شهریور ماه ، سالروز گرامیداشت روز کارمند و به منظور تجلیل از خدمات کارکنان نمونه واحدها، مراکز آموزشی، سازمان سما و سازمان مرکزی، دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور، بخشنامه شیوه نامه انتخاب کارکنان نمونه صادر شد.

وی افزود: بخشنامه مذکور بنا به پیشنهاد حوزه ریاست و روابط عمومی در جلسه هیات رئیسه مصوب شد که طبق آن مسئولان مربوطه موظف اند در چارچوب قوانین و مقررات حداکثر تا پایان شهریورماه سال جاری نسبت به انتخاب کارمندان نمونه اقدام کنند.

معاون اداری مالی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: انتخاب کارمند نمونه بر اساس شاخص های اعلام شده و از میان کلیه کارکنان رسمی یا قراردادی غیربازنشسته دارای مجوز استخدامی که به طور تمام وقت در دانشگاه اشتغال دارند صورت می گیرد.

احسانی ادامه داد:تقدیر از کارکنان نمونه در واحدهای کوچک و متوسط شامل یک نفر، واحدهای بزرگ و بسیار بزرگ دو نفر، واحدهای جامع سه نفر و سازمان مرکزی پنج نفر خواهد بود.

وی افزود: از افراد برگزیده در مراسمی با حضور ریاست محترم دانشگاه که در پایان نیمه اول مهرماه سال جاری به مناسبت روز خانواده و تکریم از بازنشستگان و کارمندان برگزار می شود، با اهدای هدایایی به صورت کشوری تجلیل به عمل خواهد آمد .

معاون مالی اداری دانشگاه آزاد اسلامی همچنین به بیان برخی شاخص های انتخاب کارمند نمونه پرداخت و گفت: حسن شهرت، وجدان کاری خلاقیت و نوآوری، کاردانی و مهارت، حسن معاشرت با همکاران و ارباب رجوع، مسئولیت پذیری و... ازجمله شاخص ها به شمار می رود.

وی همچنین از استقرار سازمان انتقال خون و اجرای طرح خداپسندانه اهدای خون در سازمان مرکزی دانشگاه همزمان با روز کارمند خبر داد و گفت: خوشبختانه اجرای این طرح تا کنون با استقبال بالای کارکنان روبرو شده است.