کریم باقری، دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه شد

تصویر مطلب کریم باقری، دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه شد
  • دوشنبه 13 دی 1395
  • 3032
کریم باقری بازیکن سابق تیم ملی و مربی تیم پرسپولیس، دانشجوی رشته تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه شد.

به گزارش دانشگاه آزاد اسلامی، کریم باقری بازیکن سابق تیم ملی و مربی فعلی تیم فوتبال پرسپولیس در رشته تربیت بدنی واحد میانه دانشگاه آزاد اسلامی تحصیل خواهد کرد.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه در آیین استقبال از این ورزشکار که در محل دفتر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه برگزار شد، کریم باقری را از نوابغ و اسطوره‌های فوتبال ایران برشمرد و اظهار کرد: حضور گلزن‌ترین هافبک دنیا را در این واحد دانشگاهی به فال نیک می‌گیریم و امیدواریم لحظات به یاد ماندنی برای این چهره دوست داشتنی در این دانشگاه رقم بزنیم.

دکتر علی سلیمی شاملو افزود: باقری در تیم‌های تراکتورسازی تبریز، کشاورز، آرمینیا بیله فلد (بوندسلیگای آلمان)، النصر امارات، چارلتون انگلیس، السد قطر و پرسپولیس سابقه عضویت دارد. در مراسم بهترین‌های فوتبال سال ایران، کریم باقری با کسب بالا‌ترین امتیاز از بین بهترین‌های فوتبال سال ۸۷، مرد سال فوتبال ایران شد.

سرپرست واحد میانه از دیگر افتخارات این بازیکن تاریخ ساز و پرطرفدار نام برد و گفت: وی در نظر سنجی سایت آمار و تاریخ فدراسیون بین المللی فوتبال (IFFHSS) به عنوان دومین بازیکن محبوب جهان انتخاب شد.

سلیمی تصریح کرد: در سال‌های گذشته نیز ورزشکارانی با مدال‌های جهانی و المپیک همچون یوسف کرمی، مسعود هاشم‌زاده، فرزاد عبدالهی و... در این واحد دانشگاهی تحصیل داشته‌اند.

گفتنی است با توجه به تکمیل مراحل ثبت نام باقری در رشته تربیت بدنی واحد میانه، وی از ترم بهمن در این رشته دانشگاهی مشغول به تحصیل خواهد شد.