رئیس هیات موسس دانشگاه آزاد اسلامی:

دانشگاه آزاد اسلامی امروز در مسیر پیشرفت است

تصویر مطلب دانشگاه آزاد اسلامی امروز در مسیر پیشرفت است
  • چهارشنبه 6 بهمن 1395
  • 2208
رئیس هیات موسس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی جزو بخش خصوصی و دولتی محسوب نمی‌‌شود، بلکه از بخش‌هایی است که متعلق به عموم مردم ایران است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، علی‌اکبر ولایتی رئیس هیات موسس دانشگاه آزاد اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم، درباره حکم رهبر معظم انقلاب به وی به عنوان رئیس هیات موسس دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: پس از صدور حکم مقام معظم رهبری، بنده و دیگر همکارانم خود را موظف می‌دانیم که در حیطه اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و دیدگاه‌های مقام معظم رهبری به امر آموزش عالی گام برداریم.

وی با بیان اینکه دانشگاه در مسیر رشد و پیشرفت قرار دارد اظهار امیدواری کرد در آینده به پیشرفت بیشتری دست یابد.

دکتر ولایتی تصریح کرد: در دانشگاه آزاد اسلامی زحمات زیادی کشیده شده و از زمان فرمان حضرت امام‌خمینی(ره) مبنی بر تشکیل این دانشگاه، یک مجموعه بسیار وسیعی تشکیل شده که نه دولتی و نه خصوصی به معنای خاص آن است، بلکه متعلق به عموم مردم ایران است.

رئیس هیات موسس دانشگاه آزاد اسلامی تاکید کرد: رهبر انقلاب لطف فرمودند و حکم صادر کردند؛ انشاءالله در جهت نیات ایشان گام بر داریم و به روزی برسیم که دانشگاه آزاد جایگاه رفیعی که در تولید علم در کشور، منطقه و سطح بین‌الملل مورد انتظار است را دست یابد.