ساخت مستند زندگی و سردیس محتشم کاشانی از سوی دانشگاه آزاد اسلامی

تصویر مطلب ساخت مستند زندگی و سردیس محتشم کاشانی از سوی دانشگاه آزاد اسلامی
  • شنبه 16 بهمن 1395
  • 610
نخستین نشست خبری کنگره بین‌المللی محتشم کاشانی در تالار اندیشه دانشگاه آزاد اسلامی کاشان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، نماینده شورای سیاست‌گذاری فرمانداری کاشان، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان و روسای کمیته‌های همایش بین اللمللی محتشم کاشانی در نشست خبری این کنگره بین المللی به تبیین اقدامات انجام‌شده و برنامه‌های در دست انجام پرداختند.

دبیر اجرایی کنگره محتشم کاشانی، از وصول بیش از ۳۰۰ مقاله به دبیرخانه علمی کنگره خبر داد.

به گفته‌ مرتضی طاهری در نشست سوم خبری که با حضور دکتر علی میرانصاری دبیر علمی همایش برگزار خواهد شد، برگزیدگان مقالات معرفی و فهرست سخنرانان همایش دو روز مانده به همایش مشخص خواهند شد.

طاهری افزود: «ساخت مستند زندگی و سردیس محتشم کاشانی و انجام مسابقات خط و نقاشی و شعر و مقاله در سطح دانش آموزان و فرهنگیان و انجام پروژه تعریض محور آرامگاه محتشم از جمله برنامه‌های جاری است که تا زمان اصلی کنگره در حال اجراست.

وی اظهار کرد:‌ «در حاشیه این همایش: رونمایی از کتاب زندگی و اندیشه محتشم کاشانی (به کوشش دکتر علی میرانصاری و دکتر سید مرتضی طاهری برزکی- کتاب کتاب‌شناسی محتشم به کوشش دکتر سید مرتضی طاهری و محمدعلی حیدری- چاپ مجموعه مقالات پذیرفته‌شده در همایش چاپ چکیده مقالات قابل‌ ارائه در همایش، چاپ مجدد دو کتاب (بندبند عشق) از دکتر جدیدی و (هفت دیوان محتشم کاشانی) اثر استاد مهدی صدری و قدردانی از وی انجام خواهد شد.»

همایش بین اللمللی محتشم 13 و 14 اسفند در دانشگاه آزاد اسلامی کاشان برگزار خواهد شد.

ریاست این همایش را دکتر حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بر عهده خواهد داشت.