لیگ برتر تکواندو؛ جشن قهرمانی زود هنگام دانشگاه آزاد/ پاس یک پله صعود کرد

تصویر مطلب لیگ برتر تکواندو؛ جشن قهرمانی زود هنگام دانشگاه آزاد/ پاس یک پله صعود کرد
  • دوشنبه 2 اسفند 1395
  • 788
تیم دانشگاه آزاد اسلامی در پایان هفته ششم لیگ برتر تکواندو مردان با پیروزی برابر لوازم خانگی کن، قهرمانی زودهنگام خود را در خانه تکواندو جشن گرفت.

به گزارش ایرنا از فدراسیون تکواندو، دیدارهای هفته پنجم و ششم (دور برگشت) از پانزدهمین دوره لیگ برتر جوانان و بزرگسالان «جام خلیج فارس»، یادواره شهدای تکواندوی مدافع حرم، امروز (دوشنبه) با حضور 108 تکواندوکار و در قالب 7 تیم پاس قوامین، دانشگاه آزاد اسلامی، شهرداری ورامین، لوازم خانگی کن، شهدای مدافع حرم ساری، هیات تکواندوی شمال شرق و یاسین پیشرو البرز در خانه تکواندو برگزار شد.
در پایان این رقابت‌ها تیم دانشگاه آزاد اسلامی با پیروزی در مقابل لوازم خانگی کن قهرمانی خود را تثبیت کرد و در هفته پایانی به مصاف تیم جوانه ای خواهد رفت که برای پیروزی در مقابل این تیم کار دشواری در پیش ندارد. شهرداری ورامین دیگر مدعی قهرمانی با وجود کسب 6 امتیاز در هفته پنجم و ششم همچنان در رده دوم باقی ماند. تیم ریشه دار پاس قوامین نیز با یک پله صعود در جایگاه سوم جدول رده‌بندی قرار گرفت.
تیم‌های لوازم خانگی کن، یاسین پیشرو البرز، شهدای مدافع حرم ساری، هیات تکواندو شمال‌شرق و مجتمع فرهنگی ورزشی جوانه به ترتیب در جایگاه چهارم تا هشتم قرار گرفتند.
نتایج کسب شده در این دو هفته به شرح ذیل است:
** هفته پنجم
تیم شهدای مدافع حرم ساری یک - تیم شهرداری ورامین 7
تیم یاسین پیشرو البرز 3 - تیم پاس قوامین 5
تیم دانشگاه آزاد اسلامی 6 - تیم هیات تکواندو شمال‌شرق 2

**هفته ششم
تیم شهدای مدافع حرم ساری 3 - تیم پاس قوامین 5
تیم دانشگاه آزاد اسلامی 5 - تیم لوازم خانگی کن 3
تیم هیات تکواندو شمال‌شرق صفر - تیم یاسین پیشرو البرز 8
گفتنی است، تیم مجتمع فرهنگی ورزشی جوانه به دلیل آسیب دیدگی هوگوپوشان خود از حضور در هفته پنجم و ششم این رقابت‌ها انصراف داد.