پیام دکتر میرزاده به مناسبت تدفین دو شهید گمنام در واحد دورود

تصویر مطلب پیام دکتر میرزاده به مناسبت تدفین دو شهید گمنام در واحد دورود
  • سه شنبه 10 اسفند 1395
  • 787
در مراسم تشییع و تدفین دو شهید گمنام که صبح امروز در واحد دورود انجام شد، پیام دکتر میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی که به همین مناسبت صادر شده بود، قرائت شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، در متن پیام دکتر میرزاده آمده است:

«بسم رب الشهدا و الصدیقین

وَلَاتَحسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلُوا فِی سبیلِ اللّهِ أَمواتاً بَلْ أَحیاءٌ عِندَ رَبِّهِمْ یرزقونَ

سلام و درود بر مردانی که در گمنامی نام و نشان، نام و نشان و سربلندی دادند. سلام بر دلیرمردانی که دل از دنیای فانی برگرفتند تا آشیان امنیت و آرامش میهن اسلامی عزت‌مند و پرمهر باقی بماند.

اینک که همزمان با فرا رسیدن ایام شهادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه الزهرا (س) دانشگاه آزاد اسلامی واحد دورود میزبان پیکر پاک و مطهر دو تن از شهدای گمنام هشت سال دفاع مقدس خواهد بود، خداوند سبحان را شاکریم که شمیم حضور این عزیزان یک بار دیگر در مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی مهد علم و دانش و ایمان وزیدن گرفت و شهرستان دورود که خود شهر سلام و صلوات بر محمد و آل مطهرش است، دیگر بار مأمن دلهای عاشق و خاستگاه میثاق و میعاد عاشقان و آزادگان حقیقی باشد که به اعتلای اسلام و ایران اسلامی می اندیشند.

قطعاً معنویت حضور این عزیزان زمینه ساز ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و تجلی پیام شهیدان در دفاع از استقلال وکرامت ایران اسلامی برای نسل های آینده خواهد بود.

اینجانب حضور ابدی این دو گوهر پرفروغ در آسمان دانشگاه آزاد اسلامی واحد دورود را مغتنم شمرده، از تمامی مردم عزیز و فهیم به ویژه همکاران مجموعه دانشگاهی می خواهم در پاسداشت و تکریم این دو گوهر فروزان از قافله شهدای گمنام، از هیچ کوششی فروگذار ننمایند چرا که ملت ما خصوصاً جوانان و دانشجویان امروز مدیون شهیدانند. فرشتگانی که هرجا آرام گیرند، قرار و آرامش خود را در محیط می پراکنند و صفا و معنویت می بخشند.

این موهبت میثاق و بیعتی دوباره بر تداوم راه نورانی حضرت امام (ره)، مقام معظم رهبری و شهدای گرانقدر و تأیید حقیقت انکارناپذیر عشق و اخلاص بزرگمردان عرصه جبهه و جنگ را رقم خواهد زد.

حمید میرزاده – رئیس دانشگاه آزاد اسلامی»