در مراسم افتتاح پروژه‌های واحد بوئین‌زهرا؛

نماینده مجلس: دانشگاه آزاد اسلامی از یادگارهای آیت‌الله هاشمی و برای آینده کشور اثربخش است

تصویر مطلب نماینده مجلس: دانشگاه آزاد اسلامی از یادگارهای آیت‌الله هاشمی و برای آینده کشور اثربخش است
  • شنبه 2 اردیبهشت 1396
  • 1117
نماینده مردم شهرستان های بوئین زهرا و آوج در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دانشگاه آزاد اسلامی نقش بسزایی در پیشرفت و تربیت مدیران کشور دارد و مفید و اثربخش برای آینده است.

به گزارش خبرنگار آنا، روح الله بابایی صالح در مراسم بهره‌برداری از ساختمان آموزشی آیت‎الله هاشمی و ورزشگاه فرهیختگان واحد بوئین‎زهرا با اشاره به حدیثی از مولای متقیان که هر فرد از خود اثر ماندگاری که مفید برای آیندگان باشد به یادگار بگذارد، آن اثر حایل بین او و آتش دوزخ در قیامت است، اظهار کرد: بدون تردید مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی مصداق بارز این حدیث است چراکه دانشگاه آزاد اسلامی از یادگارهای تاثیرگذار آیت الله هاشمی (ره) در راستای توسعه و پیشرفت علمی کشور و مفید و اثربخش برای آینده است.

وی افزود: البته آثار و برکات آیت الله هاشمی رفسنجانی بسیار گسترده و متنوع است و یکی از آثار و برکات آن مرحوم، دانشگاه آزاد اسلامی است که نقش بسزایی در پیشرفت و تربیت مدیران کشور دارد و در کشور منشاء خیر و برکت زیاد بوده است.

نماینده مردم بوئین زهرا و آوج در مجلس شورای اسلامی افزود: باید از همه عزیزان از جمله حجت الاسلام والمسلمین علیخانی و سایر خیران که سنگ بنای دانشگاه آزاد اسلامی بوئین زهرا را بنا نهادند تشکر و سپاسگزاری داشته باشیم.

عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: از همه مدیران این واحد بویژه دکتر شعبان نژاد که تحولات و موفقیت های بسیار خوبی را برای دانشگاه آزاد اسلامی بوئین زهرا کسب کرده قدردانی می کنم و امیدوارم با وحدت و همدلی شاهد درخشش بیشتر این واحد در همه عرصه ها باشیم.

در حاشیه این مراسم علاوه بر تجلیل و تکریم از خانواده معظم شهداء در اقدامی شایسته از سوی مدیریت این دانشگاه از مدیران گذشته این واحد با اعطای هدایا و لوح قدردانی شد.

طرح‌های ماندگار فرهنگی واحد بوئین زهرا هم شامل چهار سردیس پروفسور حسابی، علی اکبر دهخدا، شهید شهریاری و پروفسور سمیعی رونمایی شد.

ساختمان آموزشی آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در دانشگاه آزاد اسلامی بوئین زهرا با حضور مهندس محسن هاشمی رفسنجانی معاون عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر مرتضی موسی خانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین، قدرت‌الله علیخانی عضو هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین، دکتر رضا شعبان‌نژاد رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بوئین زهرا، ارسلان قاسمی فرماندار شهرستان بوئین زهرا، خانواده معظم شهدا و ایثارگران، استادان و دانشجویان و جمع دیگری از مسئولان، به بهره‌برداری رسید.