زارع عنوان کرد:

اعلام آمادگی کشورهای سوئد، فرانسه و آلمان برای همکاری با باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی

تصویر مطلب اعلام آمادگی کشورهای سوئد، فرانسه و آلمان برای همکاری با باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی
  • دوشنبه 20 شهریور 1396
  • 849
رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی جذب سرمایه گذاران کلان از داخل و خارج را در شهر دانایی میسر دانست و تاکید کرد: اکنون ده‌ها سرمایه‌گذار از کشورهای سوئد، فرانسه و آلمان برای حمایت از طرح‌های پژوهشی و اختراعات و اکتشافات علمی، آماده همکاری با باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان هستند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به نقل از خبرگزاری آنا، دکتر کریم زارع در دهمین جلسه کمیسیون دائمی باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان گفت: امروز همه زیرساخت‌ها برای ورود مخترعان و تولیدکنندگان به شهر دانایی فراهم شده است.

رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی تاکید کرد: رویکرد جدید دانشگاه آزاد اسلامی به مجموعه باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان کاملا حمایتی و پژوهشی است و ما مطمئن هستیم که در سال‌های آینده در این مجموعه با یک جهش علمی، پژوهشی اقتصادی و دانش‌بنیان روبه رو خواهیم شد.

دهمین جلسه کمیسیون دائمی باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی با هدف بررسی راهکارهای اجرایی چگونگی ارتباط مخترعان و تولید کنندگان با شهر دانایی، با حضور دکتر غلامعلی منتظر معاون برنامه ریزی و نظارت بنیاد ملی نخبگان ریاست جمهوری، کریم زارع رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان و اعضای کمیسیون دائمی باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان در واحد فیروزکوه، برگزار شد.