کد خبر: 100379

13/12/2017 13:56

مهلت ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد تمدید شد

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت ثبت‌نام در آزمون کارشناسی ارشد سال 97 تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه ۲۶ آذرماه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر حسین توکلی اظهار کرد: به منظور فراهم آوردن شرایط لازم برای آن دسته از داوطلبان شرکت در آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته ۹۷ دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی دولتی و غیر دولتی از جمله دانشگاه آزاد اسلامی برای پذیرش دانشجو در ۶ گروه آموزشی و ۱۴۰ کد رشته امتحانی و همچنین بیست و سومین المپیاد علمی دانشجویی کشور که نتوانستند در مهلت تعیین شده نسبت به ثبت نام اقدام کنند،‌ این مهلت تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه ۲۶ آذر تمدید شد.

وی افزود: داوطلبان در این مهلت تعیین شده می‌توانند از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

بر اساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده، آزمون فوق در روزهای پنجشنبه 6 اردیبهشت 97 و جمعه 7 اردیبهشت ۹۷ در حوزه‌های امتحانی مربوطه برگزار می‌شود.

کارت شرکت در آزمون کارشناسی ارشد و برگه راهنمای مربوطه از روز دوشنبه 3 اردیبهشت 97 بر روی سایت سازمان سنجش و آموزش کشور قرار می‌گیرد و داوطلبان تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه پنجم اردیبهشت ماه ۹۷ فرصت دارند پرینت کارت خود را دریافت کنند.

انتهای پیام/