کد خبر: 125806

19/08/2019 18:00

عصر امروز صورت گرفت

افتتاح دو بخش پزشکی و یک مرکز تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود با حضور دکتر طهرانچی

دو بخش بیمارستان خاتم الانبیا (ص) و یک مرکز تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود عصر امروز توسط دکتر طهرانچی افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی عصر امروز با حضور در بیمارستان 100 تختخوابی خاتم‌الانبیا (ص) دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود، بخش مراقبت های ویژه (ICU) و اتاق عمل شماره 4 این بیمارستان را افتتاح کرد و از بخش های مختلف این بیمارستان بازدید به عمل آورد.

دکتر طهرانچی همچنین مرکز تحقیقات «نانوذرات بیولوژیک در پزشکی» دانشکده پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود را افتتاح کرد.

در این بازدید، حجت‌الاسلام والمسلمین حاج عباس امینی امام جمعه شاهرود، دکتر سیدحسن حسینی شاهرودی نماینده مجلس شورای اسلامی، رئیس و اعضای شورای شهر شاهرود، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود و جمعی از مدیران این دانشگاه، دکتر طهرانچی را همراهی کردند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی پیش از حضور در واحد شاهرود، صبح امروز در جلسه هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان حضور یافت و با آیت‌الله سیدمحمد شاهچراغی امام جمعه و نماینده ولی‌فقیه در این استان دیدار و گفت‌‌وگو کرد.

دکتر طهرانچی همچنین پس از افتتاح بخش هایی از بیمارستان خاتم الانبیا شاهرود و مرکز تحقیقات نانوذرات بیولوژیک، در جلسه ای با حضور رئیس و اعضای شورای شهر و مسئولان شهری شاهرود، به بحث و تبادل نظر درخصوص مسائل مختلف آموزشی، دانشگاهی، اقتصادی و... پرداختند.

انتهای پیام/