کد خبر: 99072

08/08/2017 11:41

به‌مناسبت روز خبرنگار

شروط شهدا درستی، پاکی دینداری و اخلاق است

شب گذشته ریاست دانشگاه آزاد اسلامی با خانواده شهیدان صارمی و باغبانی دیدار و از رشادت های این دو شهید خبرنگار تقدیر کرد.<br/><br/>

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر فرهاد رهبر ‌رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شب گذشته به مناسبت روز خبرنگار با خانواده‌های شهیدان صارمی و باغبانی دیدار کرد.

دکتر رهبر در این دیدار ضمن تقدیر از جایگاه رفیع شهدای انقلاب اسلامی، مدافعان حرم و شهید صارمی به عنوان نماد و الگوی خبرنگاری گفت: کسانی که در این مسیر قدم برداشتند و توفیق شهادت نصیب آنها شده، شروطی دارند مانند اخلاق، درستی، پاکی و دینداری و ما اگر بخواهیم در این مسیر طی طریق کنیم باید این خصیصه‌ها را در خود تقویت نمائیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: امروز آمده‌ایم تا بگوییم شما خانواده شهدا تنها نیستید و ما در کنار شما هستیم چرا که خانواده دانشگاه آزاد اسلامی، خانواده بزرگی است که فرزند خودش را در راه آزادگی داده است و ما وظیفه داریم تا مانند اعضای یک خانواده تلاش کنیم تا اجر این عمل را به جا بیاوریم.

گفتنی است پسر شهید صارمی دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم دارویی است و هادی باغبانی، شهید مستندساز مدافع حرم نیز خود دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی بوده است.