کد خبر: 77559

31/12/2016 14:13

تحقق اهداف چشم انداز ایران 1404 در خصوص نسبت دانشجویان تحصیلات تکمیلی در استان زنجان

جلسه هیات امنای استان زنجان صبح امروز به ریاست دکتر میرزاده و با حضور اعضا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر یدالله رجایی رییس دانشگاه‌آزاد اسلامی استان زنجان در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از عملکرد این استان گفت: استان زنجان دارای 6 واحد و مرکز ،4 هزار و 277 مقاله ISI و ... است.

رییس دانشگاه‌آزاد اسلامی استان زنجان به اقدامات انجام شده این استان در سال 95 اشاره کرد و گفت: خرید منابع علمی و دیجیتال، تدوین 88 مقاله ISI و نمایه بین المللی، تالیف و ترجمه 12 عنوان کتاب، راه اندازی شرکت های دانش بنیان، پرداخت وام دانشجویی، کسب 5 مدال در مسابقات آسیایی، شرکت در مسابقات پاراالمپیک ریو، محوطه سازی، برگزاری سلسله سخنرانی ازدواج سالم، ساخت یادمان شهدا و ...از جمله اقدامات انجام شده در سال 95 است.

رجایی به توسعه تحصیلات تکمیلی در استان زنجان اشاره کرد و افزود: تعداد دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان 6 هزار و 354 نفر است و نسبت دانشجویان تحصیلات تکمیلی به دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی استان 1 به 3 است.

وی همچنین در خصوص برنامه ها و اقدامات سال آینده استان زنجان گفت: همچنین برگزاری کارگاه های آموزشی، بازدید از مناطق جنگی، ساخت 3 مسجد، برگزاری مسابقات فوتسال استانی، اجرای طرح شفا و .... از جمله برنامه های استان زنجان در سال 96 است.